Атестація 2023-2024

Дата: 23 жовтня 2023 о 21:59
140 переглядів

16 жовтня відбулося засідання атестаційної комісії І рівня. АК розглянула документи, подані педагогічними працівниками. Засідання АК оформлюється протоколом, на якому вирішили:

1. Провести атестацію вчителів Ліхойван Вікторії, Осипчук Юлії , заступника директора з НВР Нікішиної Людмили без вивчення  практичного досвіду.

2. Провести атестацію вчителів Литвиненко Лілії , Чебухової Віолетти  з вивченням практичного досвіду.

3. Перенести  чергову атестацію у 2024 році  на один рік у зв’язку з переходом на іншу посаду з посади вчителя початкових класів на посаду асистента вчителя Лучко Олени, відповідно до Положення про атестацію педагогічних працівників затвердженого наказом МОН України від 09.09.2022р. № 805 і зареєстрованим у Міністерстві юстиції  України 21.12.2022р. № 1649/38985, розділу І, п. 14, у зв’язку з переходом на іншу посаду з посади вчителя початкових класів на посаду асистента вчителя.

4. Вчителька англійської мови Марина Стеблянко з ініциативи педагога подала заяву на позачергову атестацію, має кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії, яка має відповідний освітній рівень, стаж роботи, має відповідну кількість щорічного підвищення кваліфікації та претендує на присвоєння кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії».

Відповідно до частини п’ятої статті 50 України «Про освіту», частини першої статті 48 Закону України «Про повну загальну середню освіту», на виконання вимог п.1 розділу 2 Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022року № 805 та з метою всебічного та комплексного оцінювання педагогічної діяльності вчителя на позачергову атестацію,  відповідно пункту 6, розділу І  Положення про атестацію  до 20 грудня є час виконання наступних умов:

1) визнання переможцем, лауреатом фінальних етапів всеукраїнських, міжнародних фахових конкурсів;

2) наявності освітньо-наукового/освітньо-творчого, наукового ступеня;

3) успішного проходження сертифікації.

5. Затвердити графік заходів вивчення практичного досвіду роботи вчителів Литвиненко Лілії, Чебухової Віолетти ( графік додається).

6. Розподілити обов’язки між членами атестаційної комісії наступним чином:

6.1. Тетяна Чебухова, голова комісії – відповідає за документацію, вивчає відповідність документів заступника директора з навчально – виховної роботи Людмили Нікішиної, контролює дотримання порядку проведення атестації педагогічних працівників у навчальному закладі, вивчає практичний досвід вчителів;

6.2. Людмила Нікішина, секретар атестаційної комісії – веде протоколи, приймає та реєструє, зберігає документи від педагогів, які атестуються, оприлюднює інформацію на сайті закладу, вивчає відповідність документів вчителів, вивчає практичний досвід вчительки Лілії Литвиненко та вивчає відповідність документів Вікторії Ліхойван;

6.3. Інна Медвідь, Наталія Треус, члени атестаційної комісії – вивчають відповідність документів вчителя Віолетти Чебухової та її практичний досвід;

6.4. Володимир Гейтенко, член атестаційної комісії вивчає відповідність документів вчительки Юлії Осипчук .